Sea-Doo FISH PRO 155 - перший і єдиний персональний катер, призначений для риболовлі


BRP (Bombardier Recreational Products) - канадська корпорація, яка спеціалізується на розробці і продажу техніки для активного відпочинку. Продукція, яку представляє компанії BRP - це надійні квадроцикли та мотовсюдиходи марки Can-Am, гідроцикли Sea-Doo, снігоходи Ski-Doo і Lynx, дорожні трицикли Spyder і Ryker.
 
Компанія BRP розширила сфери застосування гідроциклів і представила Sea-Doo FISH PRO 2019 - перший і єдиний гідроцикл на ринку, що має все необхідне для рибної ловлі. 
 
 
 
FISH PRO має безліч передових рішень - знімний холодильник LinQ Fishing Cooler, навігатор-ехолот Garmin, сидіння особливої ​​форми, що забезпечує можливість вільного переміщення, підніжками для стабільності положення рибалки, а також спеціальний режимом руху для троллинговой лову.
 
Апарат у багато разів дешевше риболовецького судна - як при покупці, так і під час експлуатації. Він може використовуватися як на дрібних прісноводних водоймах, так і на глибоководних морських локаціях. Крім того, невеликий розмір означає більше часу на саму риболовлю, а не на підготовку, обслуговування або підбір команди.
 
На додаток до FISH PRO, марка Sea-Doo представила революційну Bluetooth-сумісну аудіосистему високої потужності для моделей SPARK. Портативна система дозволить райдеру повністю зануритися в звучання улюблених мелодій як на суші, так і на воді. Дана система підійде для установки на всі моделі Sea-Doo SPARK 2014-2019 модельних років.
 
Sea-Doo FISH PRO 155 в Україні представляє компанія "Логос Спорт" - офіційний дистриб’ютор корпорації BRP (Bombardier Recreational Products).
Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!